вівторок, 17 березня 2015 р."Розвиток індивідуальних особливостейучнів та забезпечення на уроках математики умов для рухової активності"

З досвіду роботи вчителя математики Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст. Сафронової Л.Г. з проблеми:


* Портфоліо Сафронової Л.Г.   переглянути
*Опис досвіду роботи
переглянути
* Тема уроку: "Розв'язування квадратних рівнянь. Узагальнення та систематизація знань, умінь, навичок"
 переглянути
План уроку
1. Організаційний момент
Самостійна робота: "Розв'язування квадратних рівнянь" переглянути
2. Перевірка домошнього завдання
3. Актуалізація опорних завдань
4. Розв'язування задач та застосування теореми Вієта
5. Вивчення нових властивостей квадратного рівняння
6. Підсумок уроку
7. Домашнє завдання
Презентація до уроку переглянути

11 коментарів:

 1. Дякую за цікавий урок та матеріал, який Ви подали на семінар. Знаю, що на кожному уроці Ви проводите прекрасні фізкультхвилинки. Бажаю Вам натхнення, терпіння, достойної зарплатні і гарних учнів.

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую Вам за цікавий урок. Мені сподобалась усна робота на уроці, проведення фізкультхвилинки. Творчого успіху Вам.

  ВідповістиВидалити
 3. Дякую за змістовний урок. Матеріал цікавий і творчий. Мені дуже сподобалася актуалізація уроку і презентація. Творчого Вам успіху на педагогічній ниві.!
  З повагою В.М.Кучер

  ВідповістиВидалити
 4. Дякую за цікавий та насичений матеріал уроку, який був підпорядкований темі та меті, чому сприяли різноманітні учбові завдання та методичні прийоми роботи учнів. Творчих успіхів Вам!

  ВідповістиВидалити
 5. Сподобалась презентація уроку. Дякую і творчих Вам злетів!

  ВідповістиВидалити
 6. Лідія Григорівна! Дякую за цікаві матеріали з досвіду.Зацікавилась роботою по вивченні властивостей квадратних рівнянь за допомогою програми" Вивчення математики в онлайні"

  ВідповістиВидалити
 7. Використання "Вивчення математики онлайн" є доцільним на даному уроці. На сьогоднішній день майже кожен учень має можливість використати можливості Інтернету з свого мобільного. Дякую за досвід!

  ВідповістиВидалити
 8. Дякую за цікавий урок. Матеріал цікавий і творчий. Мені дуже сподобалися завдання, які виконувались в усній формі.Бажаю вдячних і мудрих учнів!

  ВідповістиВидалити
 9. Лідія Григорівна! Ознайомился з матеріалами вашого уроку в 8 класі "Розв'язування квадратних рівнянь" . Вразив велий об'єм виконаної робрти та різні форми. Сподобалася перевірка теоретичного контролю знань - я також використовую таку науроках. Після перегляду перевірки самостійної роботи хотілося відмітити доцільність використання "Вивчення математики онлайн". Враження від уроку тільки позитивні. Дякую. Успіхів вам.

  ВідповістиВидалити
 10. Лідія Григорівна, звернула увагу на важливі акценти, які ви зробили, описуючи досвід своєї роботи. Мене теж хвилюють питання низької активності школярів на уроках геометрії та якості знань при розв'язуванні задач. Коментарі, які ви наводите, і поради з даної проблеми є надзвичайно слушними та вдало узагальнені. Дякую. Успіхів та здоров'я!

  ВідповістиВидалити